Cudowne kostki

19,90 zł
Brutto

Jasnowidztwo i przewidywanie kombinacji cyfr od zawsze wzbudzało gorący entuzjazm. Ten trik pozwoli Ci stać się kimś więcej niż zwykłym iluzjonistą. Dzięki Cudownym kostkom, bez trudu odgadniesz, jaką kombinację wybrał partner. Zostań jasnowidzem! To sztuczka, którą robi się z bliska. Widz może oglądać rekwizyt, a i tak nie odgadnie Twojego sekretu. Magia jeszcze nigdy nie była tak tajemnicza!

Ilość

"Poproś partnera o podanie dowolnej kombinacji cyfr na pięciu kostkach. Zamknij pudełko z kostkami. Po potrząśnięciu one same ustawią się w odpowiedniej kombinacji, a twój partner będzie się pytał, jak to zrobiłeś. Możesz oczywiście dać mu kostki i pudełko do ręki. Nie ma takiej siły, która pomoże mu odgadnąć, jak wykonałeś Twój trik. Nie zdradzaj mu sekretu. Niech pozostanie Twoją magiczną tajemnicą.

Dzięki specjalnemu zestawowi w łatwy sposób odgadniesz, jakie numery wybrał uczestnik tego pokazu. Cudowne kostki pozwolą Ci przewidywać i odgadnąć, jakie numery obrał twój partner w tej grze. Dokładnie tak, jakbyś był jasnowidzem!

Zestaw zawiera:

- specjalnie przygotowane pudełko na kości

- pięć kostek do przeprowadzenia sztuczki

- instrukcję przeprowadzenia triku

- specjalne pudełko

Czas na opanowanie triku: 10 minut ćwiczeń

Forma przesyłki: koperta bąbelkowa, w pełni zabezpieczona"

99 Przedmioty